CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Przypomnienie o Najczarniejsza Noc: Titans  (Przeczytany 1093 razy)
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« : Maj 10, 2018, 12:03:49 »

Najczarniejsza Noc - Titans #1-3:
Scenariusz - J.T. Krul
Rysunki - Ed Benes

Dzisiaj taka trochę oszukana premiera... Ale zrozumcie, harujemy jak woły tutaj, premierujemy komiksy w zawrotnym tempie i każda chwila oddechu jest na wagę złota... Uśmiech
A rozchodzi się o to, że dziś przypominamy o takiej starej translacji, jaką jest Najczarniejsza Noc: Titans zrobiona przez Ookami Reunion.

Zapraszamy do (ponownej) lektury i widzimy się w sobotę. Uśmiech

http://tymektransl.blogspot.com/

When I come back from a mighty quest
I have no need for sleep or rest
I head to a tavern for a drink
And get so drunk I cannot think
A wench by my side and a jug of mead
These are the things that I most need
So I sit back and sing this song
And drink and party all night long
Maragast

« Odpowiedz #1 : Maj 10, 2018, 07:39:24 »

Spoko, spoko, jest dobrze.
Za te wszystkie translacje i super szybkie tempo publikacji Najczarniejszej Nocy kochamy Was Mrugnięcie

PS kiedy najlepiej czytać tych Titanów???
Ms.Salander

« Odpowiedz #2 : Maj 10, 2018, 08:50:40 »

Superrrr!!!!!!
Przydałaby się rozpiska właśnie jak to wszystko czytać. Ciekawe też jakie pozycje znajdą się w tłumaczeniach Najczarniejszej Nocy, bo z obliczeń wychodzi że same tytuły lanternów nie zapełnią cyklu wydawniczego na maj, jeśli założyć że będą wydawac te 3 tytuły co aktualizacje.
Maragast

« Odpowiedz #3 : Maj 10, 2018, 09:14:31 »

Ale całego maja nie muszą zapełnić (mogą skończyć przed 30), a ponadto nie muszą wydawać po 3 zeszyty.

A co do innych tie-inów to jak kiedyś pytałem o Najczerniejszą Noc to wspomnieli o zeszytach Wonder Woman Mrugnięcie
Chociaż mogę się mylić.
Ms.Salander

« Odpowiedz #4 : Maj 10, 2018, 09:46:16 »

Maragast wiem. Mi chodziło przy założeniu 3 numerów na aktualizacje jak do tej pory( z jednym wyjątkiem). Wiadomo, że jak będą 2 numery, czy 1 na aktualizacje, to inaczej to wszystko wyjdzie. Oby było jak najwięcej tego Uśmiech Im wiecej komiksów z latarniami po polsku tym lepiej. Pomyśleć ze jeszcze tyle materiału przed nami. Ślinka cieknie gdy sie o tym myśli.
0perator
CFC

« Odpowiedz #5 : Maj 10, 2018, 11:48:21 »

Ze dwa newsy temu T#M informował, że rozpiska pojawi się za jakiś czas i będzie obejmować cały przetłumaczony przez nas run Johnsa. Jak nie chcecie czekać to po prostu czytajcie komiksy na bieżąco w kolejności jakiej je wypuszczamy  Mrugnięcie
pegon
CFC

« Odpowiedz #6 : Maj 10, 2018, 01:04:08 »

czekajcie cierpliwie, rodacy Mrugnięcie rozpiska będzie. nie wiem jak wy.. ale ja wolę czekać do końca historii i ją przeczytać.. a jeśli to kogoś pocieszy, macie nade mną przewagę bo możecie przeczytać coś nowego Mrugnięcie
Maragast

« Odpowiedz #7 : Maj 11, 2018, 03:15:27 »

A już jutro sobota Mrugnięcie
Teraz tylko byle szybciej to końca maja, bo nie dość, że katalog Egmontu wyjdzie to jeszcze "Najczarniejsza Noc" będzie kompletna... A no i crossover "Liga Sprawiedliwości konta Suicide Squad" wychodzi za tydzień  Uśmiech
Oj, piękny miesiąc  Duży uśmiech
Ms.Salander

« Odpowiedz #8 : Maj 11, 2018, 04:47:58 »

ja będę mieć piękne lato. Specjalnie wstrzymuje się z czytaniem komiksów. DO czytania mam całą serie GLCorps, GL(nie licząc Sekretnej Genezy), teraz Najczarniejsza Noc. Oj będzie tego ze 100+ komiksów pewnie. Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!