CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Premiera: Flash v2 09-11!!!!!  (Przeczytany 195 razy)
Gruumsh
CFC

« : Luty 10, 2019, 07:37:56 »

Flash v2 #09-11:
Scenariusz - Mike Baron
Rysunki - Jackson Guice i Mike Collins

Zapraszamy na kolejne przygody Wally'ego Westa. Tym razem spotyka on na swej drodze pewnego masywnego dzentelmena, ktory zabiera go na przejazdzke do innego wymiaru i... Zreszta sprawdzcie sami. Przygody Flasha rzadko zawodza.
devem

« Odpowiedz #1 : Luty 10, 2019, 07:23:30 »

Dzięki za nowości  Chichot
Maragast

« Odpowiedz #2 : Luty 12, 2019, 01:06:33 »

A ja właśnie zabrałem się za czytanie tego Flasha - nie zdążyłem dojść do końca wcześniej opublikowanych zeszytów, a tu aktualka i nowe zeszyciki do czytania Szok
Super sprawa - wielkie dzięki Chichot

Chociaż mam mały problem z tym Wallym - pisany jest tutaj jako taki trochę dupek (wygrał na loterii i mu odbiło na punkcie kasy, spotyka się z jedną baką i zaraz zaczyna romans z drugą i do tego mężatką). Wally w tych tomach, które wyszły w WKKDC był sympatyczniejszy.
To takie moje przemyślenia odnośnie tej serii - choć czyta się ją bardzo fajnie, bardzo lubię komiksy pokryzysowe.

PS Zamierzacie przetłumaczyć tylko Run Barona (on kończy się chyba na 14 zeszycie) czy późniejsze też?
Bo w WKKDC wyszły dwa tomy Runu Waida (zeszyty 62-65 w tomie 25 kolekcji oraz zeszyty 74-79 w tomie 47 kolekcji), które są naprawdę rewelacyjne. Fajnie by było jakby reszta tego Runu została przetłumaczona.
Gruumsh
CFC

« Odpowiedz #3 : Luty 12, 2019, 04:05:13 »

Wally przez całą serię ewoluuje od małolata, który ma pstro w głowie, do odpowiedzialnego mężczyzny, męża i ojca. To jedna z najfajniejszych rzeczy w tym komiksie.

Mamy zamiar tłumaczyć całą serię. Oczywiście żadnych gwarancji nie ma, że się to uda. Ale chęci są.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!