Comics Flying Circus

Batgirl v4

projekt zakończony

Walka ramię w ramię z Batmanem przeciwko najgorszym złoczyńcom w Gotham City, patrolowanie miasta nocą i zwalczanie przestępczości jako Batgirl - Barbara Gordon myślała, że straciła to wszystko dawno temu, gdy została postrzelona przez Jokera i sparaliżowana od pasa w dół. Jednakże niespodziewany uśmiech losu sprawił, że znów może chodzić. Barbara nie zastanawia się ani chwili i ponownie wkłada dawno nieużywany kostium. Czy po tylu latach przerwy będzie gotowa, by zmierzyć się z naprawdę przerażającymi i szalonymi złoczyńcami? Lub, co ważniejsze, czy jej ojciec, komisarz policji James Gordon, będzie gotowy zaakceptować fakt, że jego córka co noc naraża swoje życie?

Odpowiedzialność za losy tej postaci wzięła na swoje barki topowa scenarzystka mainstreamowego komiksu - Gail Simone. Już wcześniej pisała ona z powodzeniem historie dla Oracle, Black Cannary, Wonder Woman czy Savage Scandal. Teraz nadszedł czas na Batgirl, która jest jedną z najistotniej przedefiniowanych postaci w ramach rebootu uniwersum DC.

Translacja CFC obejmuje tylko dwa pierwsze numery. Kontynuacja projektu jest prowadzona przez Grupę Grumik.Scenariusz: Gail Simone

Rysunki: Ardian Syaf

Liczba dostępnych zeszytów: 2/2

Zobacz kilka przykładowych stron z komiksu:
Batgirl v4   Batgirl v4   Batgirl v4  


Pobierz:
pobierz   pobierz  

Rozdzielczość:

1440x2221, 300 DPIComics Flying Circus 2010

layout: mstr, coding: scghost