Comics Flying Circus

Trylogia Ultimate Galactus

projekt zakończony

Trylogia Ultimate Galactus składa się z trzech miniserii: Ultimate Nightmare, Ultimate Secret oraz Ultimate Extinction. Wszystkie zostały napisane przez Warrena Ellisa.

Ultimate Nightmare pełni rolę wstępu do historii. W 1904 roku na Tunguzce w Rosji miał miejsce wielki wybuch, którego po dziś dzień nie są w stanie wytłumaczyć naukowcy na całym świecie. Sto lat później ludzkość doświadcza makabrycznych obrazów śmierci i zniszczenia. Transmisja bierze swój początek w Tunguzce. Drużyna skompletowana przez Nicka Fury udaje się na miejsce, aby dowiedzieć się, co jest źródłem transmisji. Niezależnie od nich do akcji włącza się również mała drużyna X-Men. Wierzą, że to potężny telepata woła o pomoc. Kto ma rację?

W Ultimate Secret dowiadujemy się, że ludzkość w końcu odkrywa wydajny sposób na podróże kosmiczne. Niestety, obca rasa chce nie dopuścić do tego, żebyśmy odlecieli do gwiazd. Dlaczego?

Ultimate Extinction. Gah Lak Tus zmierza w stronę Ziemi. To jest fakt. Nick Fury zbiera najpotężniejsze umysły świata, żeby wymyśliły sposób na powstrzymanie kosmicznej siły, która jest w stanie zniszczyć całą planetę.Scenariusz: Warren Ellis

Rysunki: różni artyści

Liczba dostępnych zeszytów: 14/14

Zobacz kilka przykładowych stron z komiksu:
Trylogia Ultimate Galactus   Trylogia Ultimate Galactus   Trylogia Ultimate Galactus  


Pobierz:
pobierz   pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

pobierz   pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

Rozdzielczość:

1280x1966, 0 DPIComics Flying Circus 2010

layout: mstr, coding: scghost