Comics Flying Circus

Batman Granta Morrisona

projekt zakończony

Okres, kiedy wiodącym scenarzystą komiksów ze światka Batmana był Grant Morrison to rozdział w historii tej postaci, który spotkał się z bardzo skrajnymi reakcjami fanów. Od uwielbienia do czystej nienawiści, trudno przejść obojętnie wobec historii, które wywracają status quo do góry nogami i wprowadzają na powrót elementy zapomniane od kilkudziesięciu lat.

Run Morrisona można z grubsza podzielić na trzy etapy. Pierwszy skupia się na rozstawieniu pionków na szachownicy poprzez wprowadzenie wątków takich jak postać syna Batmana – Damiana Wayne, diabolicznej organizacji Czarna Rękawica oraz grupy naśladowców Mrocznego Rycerza zwanej Klubem Bohaterów. Etap ten kończy się drastycznie podczas Final Crisis za sprawą machinacji Darkseida. Etap drugi to przygody nowego dynamicznego duetu Batmana i Robina, których kostiumy przywdziewają Dick Grayson i Damian Wayne. Etap trzeci to przemiana Batmana z pojedynczego bohatera w korporację, oferującą możliwość stania się bohaterem śmiałkom z całego świata.

Warto również wspomnieć o rysunkach. Rysowników jest wielu, od Andy’ego Kuberta zaczynając, poprzez JH Williamsa III, Tony’ego Daniela, Franka Quitely i całą gamę innych świetnych artystów, na Chrisie Burnhamie kończąc.

Uwaga! Przed przystąpieniem do lektury warto zapoznać się z komiksami Batman 655-658, wydanymi w Polsce przez Egmont jako BATMAN I SYN.Scenariusz: Grant Morrison

Rysunki: różnie

Liczba dostępnych zeszytów: 14/14

Zobacz kilka przykładowych stron z komiksu:
Batman Granta Morrisona   Batman Granta Morrisona   Batman Granta Morrisona  


Pobierz:
pobierz   pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

pobierz   pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

Rozdzielczość:

1280x1990, 300 DPIComics Flying Circus 2010

layout: mstr, coding: scghost