Comics Flying Circus

Zabić Pickmana

projekt trwający

William 'Krwawy Wilk' Zu jest detektywem wydziału zabójstw z Nowego Jorku, który właśnie dokonał największego aresztowania w swoim życiu. Zatrzymując Richarda Pickmana, zamknął sprawy ponad setki zaginionych dzieci ciągnących się od trzydziestu lat. Rozpoznanie przeprowadzone w piwnicy mieszkania Pickmana ujawnia horror nie do opisania... Zostają tam znalezione ciała dzieci okaleczone w dziwacznych, satanistycznych rytuałach.

Jednak dziewięć lat prowadzenia śledzwa brutalnych zbrodni oraz jego ostatnie, najbardziej okropne odkrycie, pchnęło Williama Zu na krawęd¼. Ani awans w pracy, lukratywny kontrakt na książkę, czy nawet miłość jego żony i nowonarodzonego syna nie mogą wyrwać go z uścisku mrocznej depresji, która zagnie¼dziła się w jego duszy. William, sfrustrowany swoją rolą osoby od sprzątania brudów tego świata, postanawia zrobić coś, co może okazać się tragicznym w skutkach błędem - chce zabić Pickmana.

Tragicznym, gdyż Richard Pickman nie jest zwyczajnym psychopatą. Rytuały, które przeprowadzał, nie były dziełem szaleńca, lecz ofiarami złożonymi prawdziwemu demonowi w zamian za przedłużenie życia. Zabicie Pickmana będzie o wiele trudniejsze, niż Zu się spodziewa...

KOMIKS DLA DOROS£EGO CZYTELNIKA!Scenariusz: Jason Becker

Rysunki: Jon Rae

Liczba dostępnych zeszytów: 1/6

Zobacz kilka przykładowych stron z komiksu:
Zabić Pickmana   Zabić Pickmana   Zabić Pickmana  


Pobierz:
pobierz  

Rozdzielczość:

1280x1920, 300 DPIComics Flying Circus 2010

layout: mstr, coding: scghost