Comics Flying Circus

Spawn - Po Drugiej Stronie

projekt zakończony

......Gdy Spawn próbuje zbadać porzuconą kopię Angeli, niespodziewanie przenosi się do przedziwnej krainy. Spotyka on tam uwięzionych superbohaterów, staje wobec szydzącej ¦lepej Sprawiedliwości pod postacią Violatora i w końcu mając za przewodnika samego Cerebusa widzi jak we śnie rodzinę idealną - On, jego żona Wanda i ich córeczka Cyan...

Tak w telegraficznym skrócie prezentuje się niniejszy komiks, który nigdy nie ukazałby się w Polsce. On nigdy nie ukazał się nigdzie oprócz Stanów. McFarlane wydał tą historię wyłącznie w serii zeszytowej, pó¼niej omijana była w szeregu wydań zbiorczych, specjalnych, reedycji i dodruków. Jest to 10 numer serii Amerykańskiej Spawna, który został pominięty przy wydawaniu w Polsce przez wydawnictwa Tm-Semic i Mandragora.

Komiks ten należy czytać pomiędzy opowieściami z polskiego Spawn nr 5/97 (z TM-Semic), przedstawia on co się stało z Alem Simmonsem po wciśnięciu przez niego spustu na lancy (oszczepie) Angeli. W historii pierwszej z numeru 5/97 Spawn znika, a jego licznik energii zeruje się. W historii drugiej z tego numeru Spawn jakby nigdy nic pojawia się na swym zaułku i walczy się z bandami techno-punków.

Teraz mamy okazję 'wybielić' tą czarną dziurę w życiorysie ś.p. Ala Simmonsa.Scenariusz: Dave Sim

Rysunki: Todd McFarlane

Liczba dostępnych zeszytów: 1/1

Zobacz kilka przykładowych stron z komiksu:
Spawn - Po Drugiej Stronie   Spawn - Po Drugiej Stronie   Spawn - Po Drugiej Stronie  


Pobierz:
pobierz  

Rozdzielczość:

1024x1558, 300 DPIComics Flying Circus 2010

layout: mstr, coding: scghost