Comics Flying Circus

Ziarno Szaleństwa

projekt zakończony

Głównym bohaterem tej opowieści jest niejaki Igguk, alchemik, który kocha spokojne życie pośród stert zakurzonych naukowych i magicznych ksiąg. Jednak pewnego dnia, zostaje on wezwany przez królową wróżek i obarczony obowiązkiem wypełnienia niezwykle ważnej misji - ratowania świata . Wkrótce więc (chcąc nie chcąc) stary zrzęda Igguk wyrusza w drogę, w towarzystwie dwójki przyjaciół. Tak rozpoczyna się jego długa i obfitująca w niezwykłe przygody podróż.
Civiello urzekają swoim malarskim pięknem i szczegółowością, znakomicie oddając przy tym klimat świata z baśni, pełnego magii i tajemnic. Patrząc na te prace, widać, że facet naprawdę lubi to co robi i wkłada mnóstwo energii w dopracowanie każdej pojedynczej planszy. I, co tu dużo mówić, efekt końcowy jest piorunujący. Niektóre z kadrów, oprawione w ramki, z powodzeniem mogły by być wystawiane w galerii sztuki.

Tom piąty serii - 'Wielka Księga Poszukiwań' stanowi dodatek do 'Ziarna Szaleństwa'. Jest to artbook, w którym Civiello opisuje swą pracę nad tą wybitną serią. Całość okraszona została szkicami i rysunkami Civiello. Polecamy jako doskonałe uzupełnienie 'Ziarna Szaleństwa'.Scenariusz: Emmanuel Civiello (tomy 1-3 i 5), Thomas Mosdi & Emmanuel Civiello (tom 4)

Rysunki: Emmanuel Civiello

Liczba dostępnych zeszytów: 5/5

Zobacz kilka przykładowych stron z komiksu:
Ziarno Szaleństwa   Ziarno Szaleństwa   Ziarno Szaleństwa  


Pobierz:
pobierz   pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

Rozdzielczość:

1280x1730, 300 DPIComics Flying Circus 2010

layout: mstr, coding: scghost